HAKKIMIZDA

BAŞKANIN MESAJI

Koçluk ve mentorluk konularında “go to body” olmaya karar vermiş bir kurumun başkanı olmanın gururuyla web sitemizi ziyaret ettiğiniz için size teşekkür ediyorum.

Günümüzde 23 ülkede 5000’den fazla üyesiyle koçluk mesleğinin ve mentorluk uygulamalarının gelişimi için desteklediği araştırmalarla bu alanda bilgi birikimine katkıda bulunan, etik kuralları ve uygulama prensipleriyle mesleğin arzu edilen standarda ulaşmasını temin eden ve üyelerinin özverili çalışmaları ile yaşadığımız toplumun pozitif anlamda değişimi ve gelişimi için üzerine düşeni yapan derneğimiz hakkında etraflıca bilgi bulmanız amacıyla hazırlanmış bu sayfaların faydalı olması temennisiyle sizlere keyifli paylaşımlar diliyorum.

Mentorlarımızın, koçlarımızın ve menti/danışanlarımızın bu değerli süreçlerden en etkin şekilde faydalanabilmelerini hedefleyen faaliyetlerimizde sizleri de aramızda görebilmek, çalışmalarımızın sizler için de faydalı olduğunu bilebilmek bizleri ayrıca memnun edecektir. Etik değerlerimiz ve uygulama prensiplerimizi uygun görüp koçluk ve mentorluk alanlarında daha etkin çalışmalar yapmak için bir paylaşım ortamına dahil olmak isterseniz sizleri de üyemiz olarak aramızda görmek isteriz...

Saygılarımla,
Dr. Rıza KADILAR
EMCC Türkiye, YK Başkanı