AKTİVİTELER

CEO TALKS - Cenk Doğru

15 Nisan 2014

EMCC Toplantilari | CEO TALKS - 15 Nisan 2014

"Yeniden yapılanma ve küçülme yaşayan şirketlerde koçluk ve mentorluk uygulamaları üst yönetime neler sunuyor?" 

 

Değerli üyelerimiz ve konuklarımız,

"CEO Talks" ismini verdiğimiz serimizin ikincisinde çok tecrübeli bir CEO'yu daha konuk ediyoruz. Bu sefer yeniden yapılanma, küçülme ve kapanma gibi süreçlerde koçluk ve mentorluk uygulamaları ve yaklaşımının üst yönetime neler sunduğunu konuşuyor olacağız. 2014 senesinde yavaşlayan ekonomik büyüme zorlu bir sürecin de habercisi olabilir ve iş dünyasında küçülme ve yeniden yapılanma süreçlerine de hazırlıklı olmamızı gerektirebilir. İşte bu bilinç ile Nisan ayı toplantımızı bu temaya ayırdık. 

Delphi Automotive Systems Türkiye Ülke Direktörü Cenk Doğru bizlerle böyle zor zamanlarda çalışanların anlam duygusunu korumak, bireysel ve kurumsal kan kayıpları yaşamadan yeni duruma geçiş ve uyum sağlama gibi konularda koçluk yaklaşımının şirket üst yönetimine nasıl bir katkıda bulunduğu hakkında bizlerle tecrübelerini paylaşacak.

Sunumu takiben "koç gibi lider" eğitimleri vererek bu sürece tanıklık etmiş değerli üyemiz Demet Uyar (Navitas), Ahmet Suha Koçel (Adler Central Europe 2014 Fakülte Başkanı) ve IK yöneticilerinden oluşan bir panel soru ve yorumları katkıda bulunacak. 

Moderatorlüğünü Dr. Riza Kadilar'in yapacağı bu önemli toplantımıza katılımınızı bekliyoruz.

Yer:

Grand Hyatt Istanbul, Taksim

Tarih:

15 Nisan 2014

Saat:

18.30 - 21.00

   

 

REKLAM: