AKTİVİTELER

"Mindfulness (Bilinçli-Farkındalık)"

26 Ekim 2016 ONLINE KAYIT

MINDFULNESS:

 

Uzm. Dr. Eda Uslu, SiZe Bütünsel Yaklaşım

Yer: SiZe Bütünsel Yaklaşım, Asmalı Mescit

Tarih: 26 Ekim / 18.30 - 21.00
LCV: emcc.turkey.tr@gmail.com
Sınırlı kontenjan nedeni ile katılımınızı emcc.turkey.tr@gmail.com adresine teyit etmeniz önemle rica olunur.Mindfulness (Biliniçli-Farkındalık) Tanıtımı:

 

Dalgaları durduramayız ancak dalgalarla nasıl sörf yapacağımızı öğrenebiliriz. Mindfulness tam da bize hayatın dalgalarıyla birlikte, denge ve uyum içerisinde akmayı öğretiyor. Daha dolu yaşamayı öğrenerek, karşılaştığımız durumlar karşısında otomatik tepki göstermek yerine, seçeneklerimizi değerlendirip yaptığımız seçime göre yanıt vermeyi… Tepkisel olmadan, yargılamadan açık bir kalp ve farkındalıkla dikkati şimdiki an’a, seçtiklerimize yönlendirmek…

Günde 10 dakika mindfulness pratikleri yaparak beynin yeni nöral yollar oluşturmasını sağlamak ve de beyni gençleştirmek mümkün.

Mindfulness pratiği koçluk ile birleştiğinde müşterilerinizin kendi içlerine dönüp bakmalarını çok daha etkin yapabiliyoruz. Çoğunlukla gözardı ettikleri bedenleri, zihinleri ve kalplerine dair sorgulamalara müşterilerimizi başlatmak onların hayatlarındaki farkındalık düzeylerini arttırıyor. Bu da kendileriyle ve hayatla daha derin bir ilişkiye zemin yaratıyor.

İçinde bulunduğumuz anın hakkını vererek, geçmişin pişmanlıklarına geleceğe dair endişelere kapılmadan sadece yaşadığımız bu anı onurlandırarak dolu dolu yaşamak mümkün.

Birlikte 2 saat hem mindfulness hakkında bilgi edinip hem de mindfulness pratiklerini deneyimleyeceğiz. Dolu dolu yaşamak için…


Uzm. Dr. Eda Uslu Hakkında:

 

Eda Uslu, Co-active koç ve mindfulness eğitmeni ( İngiltere Bangor Üniversitesi CMRP sertifikalı). 15 yılı aşkın doktorluk pratiğini aldığı eğitimlerle birleştirip insanların dönüşümlerine aracılık etmek için son 4 yıldır koçluk ve mindfulness eğitmenliği yapıyor. İnsanların kendilerine giden yolculuklarında onlarla birlikte yürüyüp anlarına tanıklık ediyor.

REKLAM: