AKTİVİTELER

"Koçlar, Mentorlar ve İK yöneticileri için Transaksiyonel Analiz"

17 Ocak 2016

Değerli üyelerimiz ve konuklarımız,

EMCC olarak mesleğimizin ilerlemesi için önem verdiğimiz konularda eğitim ve atölye çalışmaları düzenlemeye devam ediyoruz. Büyük beğeni kazanan TA eğitimlerimize 2016 senesi içinde devam ediyor olacağız. Ocak (16-17) ve Şubat (27-28) aylarında açacağımız iki temel eğitimden sonra yaz öncesinde arzu eden katılımcılarımız için ileri seviye eğitim de açmayı planlıyoruz. Geçtiğimiz sene içinde yaptığımız her üç temel eğitim ve bir ileri seviye eğitim katılımcılarından çok olumlu geri dönüşler aldık. Seneye bu alanda daha da kapsamlı çalışmalar yapmaya niyetliyiz. 

Psikanalizden doğmuş bilimsel bir model olan TA kuramı ışığında, kendi hayatınızı nasıl yaşayacağınıza karar verme ve değiştirmek istediklerinizi değiştirebilme yöntemleri ile geçmiş, bugün ve yarını bütünleştirebilmeyi, tamamlanmamış işleri tamamlamayı ve bugünü doyumlu yaşamayı öğretmeyi hedefleyen bu eğitim programı ile bir koç ve mentor olarak bu konularda TA'den nasıl faydalanabileceğimizi keşfedeceğiz. 

Uzman Psikolog Hülya Üstel tarafından verilecek eğitimin sonunda, öğrenme portfolyosu hazırlayan katılımcılar Uluslararası Gelişimsel Psikoloji Merkezi tarafından (http://www.icdta.net) onaylı Transaksiyonel Analiz Kişisel Gelişim Ödülü (TAPDA; Transactional Analysis Personal Development Award) almaya hak kazanacaklardır. Protfolyo yazacaklardan, öğrenme güncelerinin değerlendirilme süreci için eğitim bedeline ek olarak 150 TL alınarak, ICDTA’ya gönderilecektir. Öğrenme portföyünün nasıl hazırlanacağı eğitim sırasında paylaşılacaktır. 

Saygılarımla, 

REKLAM: