AKTİVİTELER

Y kuşağı X için Ne Diyor?

12 Nisan 2017 ONLINE KAYIT

Y kuşağı X için Ne diyor? / "Tersine Mentorluk"

EMCC Türkiye Mentorluk Akreditasyon sistematiği

12 Nisan 18.30 - 21.00 | JointIdea / KanyonDeğerli üyelerimiz ve dostlarımız,


Geçtiğimiz sene uygulamaya koyduğumuz mentorluk akreditasyon sistematiğimiz giderek artan bir ilgi görüyor. İpekyol, TurkTelekom, ATÜ gibi sektörlerinin önde gelen firmaları, AmCham, TurkishWIN gibi çok başarılı etkinlikler yapan dernekler başarı ile süreci tamamlayıp mentorluk programlarının standartlarınının uygunluğunu EMCC Türkiye nezdinde belgelemiş oldular… 12 Nisan’da yapacağımız toplantıda bu sistematiği bütün uygulayıcılarla tekrar paylaşmayı ve uygulamada kolaylık sağlamayı hedefliyoruz. Bu bağlamda mentorluk programından sorumlu İK yöneticilerini, proje liderlerini, bu konuda kurumlara danışmanlık ve eğitim desteği sunan bütün meslektaşlarımızı bu toplantımıza davet ediyoruz.

Bu vesile ile “Tersine Mentorluk” diye anılan çok güncel ve önemli bir uygulamayı da bu toplantımızda ele almak istedik. “Y kuşağı X için ne diyor?” başlığı altında mentorluk uygulamalarının değişim yönetimi, nesiller arası uzlaşma, şirket kültürü oluşumu gibi konularda nasıl sonuçlar verdiğini anektodlar bazında sevgili Gamze Bayraktaroğlu'nun moderatörlü ile renkli ve keyifli bir panel oturumu ile paylaşma imkanı bulacağız.


Bu toplantımızı üyelerimize ayrıca zoom üzerinden de yayınlıyor olacağız. Bu toplantımızda hepinizi görebilmek, gelemeyenlerle de zoom platformunda bir arada olabilmek temennisi ile,


Dr. Riza KADILAR
EMCC Türkiye YK Başkanı

Tarih: 12 Nisan 2017
Mekan: JOINTIDEA / KANYON
Kayıt: www.emccturkey.com

Katılım üyelerimiz için ücretsiz, üye olmayan katılımcılar için 100 TL olup güvenlik nedeni ile katılım için kayıt şarttır. Üye olmayan konuklarımız kayıt için emcc.turkey.tr@gmail.com adresine başvurmaları gerekmektedir.

Toplantı dili Türkçe olacaktır.

REKLAM: