AKTİVİTELER

CEO TALKS

15 Mart 2017 ONLINE KAYIT

CEO Talks: Frank Quante, EWE Türkiye | 15 Mart 2017

 

Değerli üyelerimiz ve dostlarımız,

CEO Talks serimizde bu sefer yönetim kurulu üyemiz sevgili Oya Buyan bizleri konuk ediyor olacak. Konuşmacımız EWE Türkiye genel müdürü Frank Quante...

"Güven" üzerine bir tema belirledik. EWE ülkemizin en önemli enerji şirketlerinden birisi. Alman sermayeli şirket Bursagaz ve Kayserigaz'ın da sahibi. Frank, hem ülkemizin en büyük enerji şirketlerinden birisinin başında, hem YASED, Turkish German Society gibi kurumlarda aktif bir gönüllü, hem de oldukça uzun süredir ülkemizde yaşama ve çalışma deneyimi bulunan bir lider. Aynı zamanda Londra merkezli Academy of Executive Coaching (AoEC) mezunu bir koç olan Frank, bizlere iş yapma kültürümüz, günümüz iş dünyası liderlerinin yaşadığı zorluklar ve kültürel boyutu da ele alarak arzu edilen bir iş iklimi yaratmak için yaratılacak güven ortamında koçluk ve mentorluğun yeri üzerine görüşlerini paylaşacak. Kendisine bu sohbet boyunca sevgili Oya ve ben de eşlik ediyor olacağız.

Toplantımıza katılımı kayıt yaptıracak ilk 20 kişi ile sınırladık...

Kayıtları lütfen web sitemizden yaptırınız. Bütün diğer üyelerimiz ve konuklarımız da tabii ki ZOOM aracılığı ile toplantıya bağlanıp interaktif olarak bizlerle beraber olabilecekler...

EWE'nin ofisine konuk olacağımız bu senenin ilk CEO Talks toplantısında birarada olabilmek dileği ile,

 

Yer: EWE Genel Müdürlük, BUYAKA 2 Sitesi A Blok
Tarih: 15 Mart 2017
Saat: 18.30 - 20.30
LCV: Katılımınız icin web sitemiz üzerinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. ZOOM üzerinden katılım sağlamak için emcc.turkey.tr@gmail.com adresine LCV yapmaniz rica olunur. Güvenlik nedeni ile kayıt yaptırmadan binaya girmek mümkün olmayacaktır. Eğer kayıt yaptırıp da eğer gelemeyecek olursanız lütfen iki gün öncesinden rezervasyon iptalinizi gönderiniz ki başka bir üyemiz bu imkandan yararlansın.
Konuşmacımız hakkında:

 

Frank Quante, Dr. jur. – EWE Turkey Holding Managing Director

Born in 1966 in Germany, Mr. Frank Quante studied Law and Macroeconomics in Heidelberg and Göttingen and holds a Doctor degree in Law. Mr. Quante began his career as an attorney in KPGM.

Joining EWE, the fifth largest German energy company, in 2003, he took responsibility as Chief Financial Officer of EWE’s multinational IT Company BTC AG in 2007. In 2011 he became the Director of the Department of Foreign Business of EWE Group. Dr. Frank Quante has been appointed as CFO of EWE Turkey Holding based in Istanbul in April 2012. Since 2013 he is the managing director of EWE Turkey Holding. Besides being a board member of all EWE Turkey Group Companies, he is also the Chairman of the Board of Bursagaz, Kayserigaz and Enervis. In 2014 he was selected as Energy Manager of the Year 2014 in Turkey by sector representatives.

Dr. Quante was active in social organisations on local and national level in Germany. From 2011 till 2013 he was Vice-Chairman of the German-Turkish society. Since 2015 he is co-heading the working group “Foreign Relations and the EU” of YASED, the biggest association of foreign investors in Turkey. He as well participated to Coaching Educations at Academy of Executive Coaching in London and took his exam in 2016.

Together with his wife Claudia he is raising two children.

REKLAM: