AKTİVİTELER

21-22 Kasım | Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon Konferansı

21 Kasım 2018

 

 

 

Etki ve Dönüşüm Yaratanlar 21-22 Kasım’da

EMCC Türkiye Mentorluk, Koçluk ve Süpervizyon konferansında Buluşuyor.

 

 

Erken kayıt fırsatını kaçırmayın!

 

www.etkinlik.emccturkiye.org adresinden online olarak kayıt yaptırabilir, erken kayıt indiriminden yararlanabilirsiniz.

 

 

EMCC Üyelerine Özel İndirim:

 

2018 aidatını ödemiş olan aktif EMCC üyeleri, avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Detaylar için www.etkinlik.emccturkiye.org adresine ulaşabilir; online kayıt yaptırabilirsiniz.

 

 

 

Her biri alanında uzman olan birbirinden değerli konuk konuşmacılarımızla iş dünyası, eğitim, kamu ve bireysel alanlarda koçluk ve mentorluk çalışmalarını ele alacağımız; koçluk ve mentorluk uygulamalarının etkinliğini artırmada kritik öneme sahip olan süpervizyon uygulamalarını deneyimleyeceğimiz dopdolu iki gün bizleri bekliyor.

 

İki gün boyunca, VUCA ortamında koçluk ve mentorluğun yansımalarının CEO’lar tarafından nasıl değerlendirildiğini; farklı dinamikleri olan organizasyonlarda koçluk ve mentorluk uygulamaları nasıl ele alındığını öğrenme şansımız olacak. Koçlukla desteklenen yeni nesil liderlik gelişim programlarını ve programların liderlere ve organizasyonlara sağladığı katkı ve değişimleri ele alacağız. İşletme koçluğu ve takım koçluğu uygulamalarına dair paylaşımlarda bulunacağız; start-up ve girişimciler için mentorluk çalışmalarının önemine değineceğiz.

 

Dahası, Uluslararası Koçluk Denetleme Akademisinin (CSA), EMCC akreditasyonuna sahip yönetici koçu ve süpervizör olan Dr. Alison Hodge konferanta bizimle olacak. Gönüllü bir grupla atölye çalışması yapacak olan Dr. Alison Hodge; organizasyonel sistemde neler olduğunu anlamaya yönelik grup süpervizyonunda paralel süreçleri değerlendirecek, koç ve müşteri arasındaki ilişki dinamiğinde, neler olduğunu birlikte keşfedecekleri bir deneyim yaşatacak. 

 

Program detayları, oturumlar ve konuk konuşmacılar ile ilgili detaylı bilgi için etkinlik sayfamızı ziyaret edebilirsiniz: www.etkinlik.emccturkiye.org

 

Hepinizi aramızda görmeyi heyecanla bekliyoruz!

 

EMCC Türkiye

REKLAM: