AKTİVİTELER

EMCC ILE KOCLUK VE MENTORLUGA BAKIS TOPLANTILARI

29 Nisan 2013

EMCC Toplantilari | 29 Nisan 2013

EMCC ILE KOCLUK VE MENTORLUGA BAKIS TOPLANTILARI 

" Sirketlerde Mentorluk Uygulamalari : Yildiz Holding (Ulker Grubu) ve Metro Cash & Carry

Degerli uyelerimiz ve dostlarimiz,

29 Nisan’da EMCC Turkiye olarak cok önemli bir konuyu ele alacagiz: Bu toplantımızda sizlere mentorluk uygulamaları konusunda basarili sirket deneyimlerini paylaşmaktan mutluluk duyacagiz. Bu konudaki ilk aktivitemizde Yildiz Holding (Ülker Grubu) ve Metro Cash & Carry konugumuz olacak.

Konuk konusmacilar:

 

Esra Daver / Metro Cash & Carry, IK Direktörü

 

Erkan Dündar / Horizon (Yildiz Holding) Satis Egitim ve Gelisim Muduru

 

(Tim Bright ve Gamze Bayraktaroglu'nun takdimi ile... )

Moderator:

 

Dr. Riza Kadilar, EMCC Turkiye Yonetim Kurulu Baskani

 

Yer:

Grand Hyatt, Taksim

Tarih:

29 Nisan 2013

Saat:

18.30 - 21.00

   


Konuk Konuşmacılar Hakkında

Esra Daver 1967 dogumlu Daver, 1987-1994 yılları arasında Can Hastahanesi'nde, Finans ve İdari İşlerden Sorumlu Müdür Yardımcısı olarak çalışmış, daha sonra 2M Makina Mümessillik ve Ticaret A.Ş.'nin 1995-1998 yılları arasında Kurucu Ortaklığı ile İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 1999 yılında, Amerika'nın en büyük tekstil perakende zinciri olan Gap'in Türkiye'deki tedarik ofisinde İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak görev yapmış ve 2001-2009 yılları arasında yine aynı firmanın Akdeniz Bölgesi Tedarik Ofislerinden Sorumlu İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürütmüştür. 2009-2011 yılları arasında CarrefourSA İnsan Kaynakları Direktörlüğü ve İcra Kurulu Üyesi olarak görevini yapan Daver, 2011 Temmuz ayı itibari ile Metro Cash & Carry İK Direktörlüğü görevini üstlenmiştir. Beyoğlu Anadolu Lisesi mezunu olan Daver, yüksek öğrenimini sırası ile Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi ve Londra, Richmond College'de tamamlamıştır. Bekar ve 2 çocuk annesidir.

Erkan Dündar ODTÜ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mezunudur.1996-2007 yılları arasındaYapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Humanitas’ta eğitim departmanlarında çalıştı. 2007 yılında Yıldız Holding’e katılan Erkan Dündar,  Yıldız Holding’in Öğrenme ve Gelişim Müdürlüğü’nü kurdu.  Bu görevinde holdinge bağlı 60 kadar şirketin her türlü eğitim ve gelişim sistemlerini dizayn etti ve uygulamasını yönetti. 2013 başından itibaren Yıldız Holding’in en büyük satış şirketi olan Horizon AŞ’nin satış eğitim gelişim müdürlüğü görevine getirildi.  Kariyeri boyunca  E-öğrenme, mentorluk,  eğitim yazılımları, liderlik gelişimi gibi çok çeşitli projeleri yönetti. 2012 yılında CTI Coactive coaching programını tamamladı.  Kurum içinde halen 2 kişiye mentorluk yapmaktadır. Çeşitli üniversitelerin İK sertifikasyonlarında Öğrenme ve Gelişim yönetimi eğitimleri vermektedir. Erkan Dündar ayrıca TEGEP’in kurucu üyeleri arasında yer almaktadır.

REKLAM: