AKTİVİTELER

Employee Engagement

26 Mart 2014

EMCC Toplantilari | 26 Mart 2014

"Amerikan Şirketler Derneği ile "Employee Engagement" üzerine" 

 

Değerli üyelerimiz ve konuklarımız,

Amerikan Şirketler Derneği (AmCham Türkiye/ABFT), ile beraber 26 Mart Çarşamba günü saat 19.00-21.00 arasında İstanbul Hilton Harbiye Otel’de “Employee Engagement: Moving From Entitlement to Engagement” isimli bir atölye çalışması gerçekleştiriyoruz.

Koçluk mesleğini daha geniş kitlelere duyurmak için başka meslek kuruluşları ve derneklerle ortak yapmayı planladığmız toplantı serimizin ilk bacağını oluşturacak bu oturuma hepinizi bekliyoruz. Toplantının bir amacı da üyelerimizin AmCham üyesi şirketlerin temsilcileri ile daha yakından tanışmalarına imkan sağlamak olacaktır. AmCham'dan gelen bilgiye göre üye şirketlerden 50'ye yakın katılım teyidi almış bulunmaktalar, hatta toplantıyı bir büyük salona taşıyoruz. Bu bağlamda bizim üyelerimizin de mutlaka LCV vermesi hatta vereceğimiz banka hesabına önceden ödeme yapmaları önem arz etmektedir. 

Cisco ve Hilton’un desteği gerçekleştirilecek etkinliğin ana konuşmacısı Uzman Koç ve Liderlik Kolaylaştırıcısı Walker Creswell olacaktır. Walker'ın sunumu takiben yapılacak panel oturumunda Cisco, Hilton, Next Stage Danışmanlık yöneticilerinin yanısıra EMCC Türkiye yönetim kurulu üyesi Özge Koca Corporate Wellbeing Center'ı temsilen yer alacaktır. Toplantının son yarım saatinde ise katılımcılara paylaşım ve tanışma imkanı vermek için küçük grup atölye çalışması yapılacaktır.  

Özellikle yönetici pozisyonlarında çalışan kişilerin kapasitelerini geliştirmeleri, liderlik yeteneklerini güçlendirmeleri ve kariyer gelişimlerini desteklemelerine yardımcı olacak bu interaktif atölye çalışması, ayrıca “çalışan bağlılığı”nı anlamayı, kaliteli iş ilişkileri sağlamayı ve şirket değerlerine bağlı, ilgili ve bu değerlerden esinlenen bağlı çalışanlar yaratma yöntemlerini değerlendirecektir. 

Moderatorlugunu Dr. Riza Kadilar'in yapacağı bu önemli toplantımıza katılımınızı bekliyoruz.

Yer:

Istanbul Hilton, Harbiye Oteli

Tarih:

26 Mart 2014

Saat:

18.30 - 21.00

   

 

REKLAM: