PP Talks

PP TALKS 16 Aralık 2016

16 Aralık 2016

Positive Psychology Talks is where your mind frees, your heart sparkles and your soul gets inspired!”

.

KAYIT içinwww.dekon.com.tr/PositivePsychologyTalks 

PP Talks’un 2016 teması “Hope and Resillience” son kez 16 Aralık 2016 tarihinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde katılımcılarla buluşuyor.

#PozitifPsikoloji'nin öğretileriyle zenginleşip ve ruhumuza umut doldurup, zihnimize yılmazlığın gücünü hatırlatacak hikayelerle geleceğimize güç katacağımız yepyeni Positive Psychology Talks'larda buluşmak dileğiyle!

Etkinlik bilgileri için buraya buraya tıklayın!

.  

.

Pozitif Psikoloji Sohbetleri (PP Talks) zihinleri özgürleştiren, kalplerde kıvılcımlar yakan ve ruhlara ilham veren bir konuşma serisidir.

 

PP Talks, Esra Sezgin Karabağ tarafından yaratılan ve Dr. Rıza Kadılar’ın vizyoner liderliği ve European Mentoring and Coaching Council Türkiye gücüyle hayat bulan, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

 

2016 yılında “Hope and Resillience” temasıyla ve pozitif psikoloji öğretilerinin zenginliğiyle ilham yolculuğuna başlayan PP Talks, hikayeleriyle ruhumuza umut aşılayan, zihnimize ise yılmazlığın gücünü hatırlatan konuklarını 7’den 77’e herkesle buluşturuyor.

 

PP Talks, “Hope and Resillience” temasının ruhu ve misyonuyla yıl boyunca YenidenBİZ, TurkishWIN, TOFD, OGAD gibi Sivil Toplum Kuruluşları’nı misafir ediyor ve STK’ların kendi umut ve yılmazlık hikayelerini tüm katılımcılar ile bir araya getiriyor.

 

PP Talks, geleceğin mimarı gençlere yani tüm öğrencilere de ulaşabilmek için üniversitelerde gerçekleşiyor ve sponsorları sayesinde tüm öğrencilerin hayatlarına ilham veren hikayelerle dokunuyor.

 

Şimdiye kadar 1000’e yakın katılımcı ve 10.000’lerce canlı yayın takipçisiyle buluşan PP Talks’un sosyal medya kanallarını da takip etmeyi unutmayın.

 

.

Facebook sayfamıza buaradan,

YouTube kanalımıza buradan

Instagram sayfamıza buradan

Twitter sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.