ÜYELİK

Derneğimize üye olmak için izlenmesi gereken süreçler:

  • http://www.emccouncil.org/  web sitesinden bir kullanıcı kaydı yapılması
    Aşağıdaki üyelik kategorisinden uygun olanı seçip üyelik başvuru sürecinin tamamlanması
    Yönetim Kurulu kararına istinaden dernek hesabına üyelik aidatının yatırılması Üyelik süreci ile ilgili olarak emcc.turkey.tr@gmail.comadresinden bilgi alabilirsiniz.

 

 

Üyelik kategorileri

Profesyonel koçlar
Profesyonel olarak koçluk mesleğini icra eden üyelerimiz bu kategoride yer alabilirler. Başvuru sürecinde tamamlamış olduğunuz koçluk eğitimi hakkında bilgi ve koçluk hizmeti vermiş bulunduğunuz müşterilerinizden referans talep edilecektir.
Mentorlar
Mentor üye kategorisi için mentorluk üzerine temel bilgileri içeren bir kayıt süreci takip edilecektir. Mentor olmak için ayrıca bir ön eğitim şart değildir.
Kurumsal bireysel üyelik
Koçluk hizmetinden faydalanan veya mentorluk uygulamaları bulunan kurumlarda çalışan profesyoneller veya şirket yöneticileri ile ortaklarının dahil olabileceği bir üyelik kategorisi olup ayrıca bir koçluk veya mentorluk eğitimi ön şartı aranmamaktadır.
Akademik üyelik
Üniversite veya diğer eğitim kurumlarında görev yapıp mentorluk ve koçluk üzerine akademik çalışmalar yapan eğitimci ve akademisyenlerin dahil olabileceği bir kategoridir. Bir koçluk veya mentorluk ön eğitim şartı bulunmamaktadır.


REKLAM: